Uvek vođeni željom da doprinesemo unapređenju javnog zdravlja našeg društva i promovisanju zdravog načina života, centar za lasersku hirurgiju oka Perfect Vision je sa zadovoljstvom podržao humanitarni teniski turnir u organizaciji Goodwill Pharme. III Goodwill teniski turnir, namenjen doktorima medicine, doktorima stomatologije i farmaceutima, održan je 18. i 19. maja 2013. godine na Paliću. Deo prikupljenih sredstava namenjen je u humanitarne svrhe za pomoć lokalnoj zdravstvenoj ili obrazovnoj instituciji koja bude imala najveću potrebu za tim. 

Ovaj turnir je samo jedan u nizu događaja humanitarnog karaktera koje je centar Perfect Vision podržao, budući da za nas društveno odgovorno poslovanje predstavlja ključni orijentir kojim se vodimo. Pronalazimo razne načine da aktivno doprinesemo razvoju i dobrobiti našeg društva i unapredimo kvalitet života naših sugrađana.